Biuletyn Informacji Publicznej Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt - Kontakt - Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Ostatnia aktualizacja strony: 17.11.2017, 16:02

Kontakt

Środa, 30 listopada 2011

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

Monika Skowron

 

 

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.76

e-mail: skowron@wiw.mazowsze.pl

 

Marzena Jędrzejewicz-Jurzyk

starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.70

e-mail: jedrzejewicz@wiw.mazowsze.pl

 

Urszula Gałat

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.89

e-mail: galat@wiw.mazowsze.pl

 

Paulina Kowalik

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w 77

e-mail: kowalik@wiw.mazowsze.pl

Anna Rumińska

inspektor weterynaryjny ds. higieny materiału biologicznego

tel. 25 632 64 59 w.50

e-mail: ruminska@wiw.mazowsze.pl

 

 

Ewa Korzeniewska

inspektor weterynaryjny ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz wymogów wzajemnej zgodności

tel. 25 632 64 59 w.86

e-mail: korzeniewska@wiw.mazowsze.pl

Anna Kudelska

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.80

e-mail: kudelska@wiw.mazowsze.pl

 

 

Urszula Tywoniuk

inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.73

e-mail: tywoniuk@wiw.mazowsze.pl

Anna Łubkowska

inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.89

e-mail: lubkowska@wiw.mazowsze.pl

Andrzej Kanabrodzki

inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.86

e-mail: kanabrodzki@wiw.mazowsze.pl

 

Mariusz Rawa

inspektor weterynaryjny ds. ochrony zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.84

e-mail: rawa@wiw.mazowsze.pl

 

Przemysław Makuch

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

tel. 25 632 64 59 w.70

 

Metadane

Data publikacji 30.11.2011
Data modyfikacji 16.11.2017
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dariusz Nurzyński
Osoba udostępniająca informację:
Dariusz Nurzyński Administrator strony BIP
Osoba modyfikująca informację:
Dariusz Nurzyński
©2003-2017 Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL