Biuletyn Informacji Publicznej Zespół ds. bezpieczeństwa żywności - Kontakt - Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Ostatnia aktualizacja strony: 18.09.2017, 11:24

Kontakt

Środa, 30 listopada 2011

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59, fax 25 632 55 84

 

 

 

Anna Duras

 

wojewódzki inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.18

e-mail: a.duras@wiw.mazowsze.pl

 

 

Dorota Pilich

 

starszy inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.16

e-mail: pilich@wiw.mazowsze.pl

 

Paulina Kiwacz

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.19

e-mail: kiwacz@wiw.mazowsze.pl

 

Joanna Adamkiewicz

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.19

e-mail: adamkiewicz@wiw.mazowsze.pl

 

Marcin Bareja

 

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.18

e-mail: bareja@wiw.mazowsze.pl

 

 

Paweł Kobylarz

 

 

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

tel. 25 632 64 59 w.16

e-mail: kobylarz@wiw.mazowsze.pl

 

 

Metadane

Data publikacji 30.11.2011
Data modyfikacji 01.06.2017
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dariusz Nurzyński
Osoba udostępniająca informację:
Dariusz Nurzyński Administrator strony BIP
Osoba modyfikująca informację:
Dariusz Nurzyński
©2003-2017 Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL